top of page

כנסים, סדנאות וימי עיון

גם בתקופת קורונה - המקום גדול, מרווח ומאוורר ומאפשר קיום מפגשים וישיבות תוך שמירה על ריחוק חברתי והיגיינה.

עם סיום עונת המסיק, מכונות בית הבד זזות הצידה ומפנות את מקומן עבורכם - ארגונים, חברות ומקומות עבודה, לצורך קיום כנסים, ימי עיון, ישיבות צוות, ישיבות הנהלה ועוד. סביבת אולם הייצור האותנטית בפנים, כרם הזיתים ובוסתן עצי הפרי בחוץ והשקט של המרחב הכפרי יוצרים אווירה ייחודית ומעוררת השראה המתאימה בדיוק למה שאתם צריכים.

המקום מצויד בכל התשתיות הנחוצות לקיום אירועים מסוג זה, לרבות מקרן איכותי ומסך גדול, הגברה, ריהוט דינמי, ציוד משרדי, מיזוג אוויר, שירותי נכים ועוד.

אנו ערוכים על מנת להתאים את המקום לצרכים שלכם. בין אם תבקשו ישיבה פרונטלית, סדנאית או ישיבה סביב שולחן ישיבות גדול, אם תרצו כיבוד ועוד – הכל אפשרי והכל מותאם לתכנון סדר היום שלכם. אנחנו כאן בשבילכם.

נוסף על התשתיות הפיזיות המקצועיות והנעימות, נשמח לסייע בפיתוח התוכן של יום העיון או המפגש הייעודי שלכם באמצעות הרצאות ייחודיות, פעילויות outdoor וסדנאות קבוצתיות על פי הנושא המרכז שבחרתם.

לפרטים נוספים אנא צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם!​

שולחן ישיבות לקראת ישיבת צוות

ישיבות צוות / הנהלה מחוץ למשרד

לא אחת קורה שאתם מחפשים מקום שקט ונעים לקיים בו ישיבת צוות מחוץ למשרד. לא בחדר נפרד במסעדה הומה, לא בחדר הישיבות של המשרד המאפשר למשתתפים "לברוח" רק לרגע לענות לטלפון או לדוא"ל דחוף... ניתוק. מרחב. הזמנה למיקוד.

את כל אלה ועוד תוכלו למצוא אצלנו באולם הייצור של השמן, הפונה אל כרם הזיתים ואל בוסתן הפרי הוותיק בחצר שלנו. בית הבד והחצר פנויים למטרות אלו שלא בעונת המסיק. השימוש במקום מהנה, המרחבים מזמינים והמקום ייחודי ומעורר השראה מעצם העבודה והשהות בתחומו.

 

ככל שהזמן יעמוד לרשותכם, נשמח להעשיר את הישיבה שלכם בהיכרות ומפגש איתנו, עם הסיפור המקומי והחלום שמאחוריו, היכרות עם עולם שמן הזית: טעמים, ריחות ומה שביניהם.

סדר היום משתנה בהתאם ללו"ז המתאים לכם.

סידור הישיבה, הכיבוד וכל ההיבטים הלוגיסטיים משתנים בהתאם באותו אופן.

אילנה במהלך הרצאה למבקרים

פיתוח תוכן ייחודי לימי עיון וכנסים:

ימי עיון וכנסים בבית הבד מתאימים לקהל של עד 60 איש.

יום עיון או מפגש מקצועי של כל ארגון או חברה המתארחים אצלנו במשק, נשען על הסיפור המקומי של המשק, על המפגש עם החקלאים, איתנו – בני משפחת יוגב והמשפחה המורחבת, ועל הערך המוסף שיש לתובנות הנובעות מסיפורים אלה עבור כל אחת ואחד מהמבקרים באופן אישי וקבוצתי.

ניתן לקיים אצלנו את הפעילות שלכם תוך מעורבות מינמלית שלנו בתכנים. במילים אחרות, לעשות שימוש במבנה שלנו לצרכים שלכם ועל פי התכנים שאתם מביאים איתכם הנה.

 

יחד עם זאת, על פי ניסיוננו, חברות וארגונים בוחרים להגיע אלינו דווקא משום שהמפגש, הסיפורים הנלווים לו והפעילויות המשתנות הם הנשמה של המקום והשילוב ביניהם מאפשר לכם גיבוש וחוויה חברתית לצד עיבוד נושאים מרכזיים שעל סדר יומכם.

כיבוד על בסיס שמן הזית שלנו

ככל שתרצו לשלב את התכנים שלנו בסדר היום שלכם, נשמח להציע לכם פיתוח תוכן ספציפי שיכלול:

סיפורו של מקום: היכרות אישית ושפע סיפורים מרגשים אודות בית הבד, המשק וההיסטוריה המשפחתית הייחודית שלו, המספרת בעצם את סיפורה של ארץ ישראל וההתיישבות העובדת משואה לעצמאות ותקומה ועד דור ההמשך.  ניתן להעביר את הסיפור באופן נרחב יותר תוך שילוב דגשים והיבטים ייחודיים בהתאם  לנושא המרכז שלכם, כך שעם סיום ההרצאה תוכלו לעסוק בנושא באופן ישיר וכהמשך טבעי. לדוגמא: סיפור המשק תוך שילוב דגשים של מנהיגות, חשיבה אסטרטגית, מחלום לחזון והגשמה, עבודת צוות ועוד.

 

עולם שמן הזית: בהתאם לתכנון הזמן הספציפי לכל קבוצה, נרחיב אודות המשק שלנו ואודות עולם שמן הזית בו אנו מתמחים. ניתן לשלב סדנת טעימת שמן זית: זהו מפגש בו נלמד מושגים חשובים על שמן הזית מתהליך הייצור ועד השימוש בשמן, נתנסה בטעימה מקצועית של שמן הזית ועוד. זו סדנה מסקרנת ואף מפתיעה.

סרטון: כחלק מהמפגש, נוכל להקרין בפניכם סרטון קצר המביא את סיפורו של המשק עם תיעוד עונת המסיק, להנאת המשתתפים. הסרטון כולל כתוביות בעברית או באנגלית, לנוחותכם.

פעילויות העשרה: נשמח להציע לכם מגוון פעילויות בנושאים שונים אשר יעשירו את היום בהתאם לנושא המרכז של יום העיון.  פעילויות outdoor  וסדנאות ייחודיות בתחומי פיתוח אישי ומקצועי מועברות על ידי מיטב נותני השירותים בתחום זה, איתם אנו נמצאים בקשרי עבודה מזה שנים רבות. תחומי רוח, גוף ונפש, אמנות, תיאטרון, ספרות, מוזיקה וזמר, קולינריה ותזונה – כל אלה משתלבים באופן מופלא בתפירה קפדנית של כל רצף היום שלכם.

כיבוד: בכל מפגש אנו מפנקים את אורחינו בשתייה חמה וקרה, חליטות עלים היישר מהגינה וכיבוד קל ומפתיע על בסיס שמן הזית שלנו. על פי רב האורחים מבקשים את המתכונים ואנו, כמובן, מרימים את הכפפה... כמו כן, אם יהיה צורך בכיבוד נוסף, יצרנו קשר עם מיטב נותני השירותים בתחום הקייטרינג בסביבה, על בסיס תוצרת חקלאית מאזורנו, כך שנוכל להתאים עבורכם את המענה המדוייק לתחום זה.

העברת התכנים השונים נעשית על ידינו, נעים להכיר:

אילנה

אילנה

אילנה הינה אשת חינוך, תרבות, ארגון, הפקה ויצירה.  הובילה תהליכי פיתוח קהילתי וארגוני ובעלת ניסיון של עשרות שנים בעבודה עם קהלים וקבוצות קטנות כגדולות. את הניסיון בעבודה הציבורית היא ממקדת כעת בפיתוח התכנים והפקת ימי העיון והמפגשים בהתאם למאפייני הקבוצה וצרכיה.  נסיונה מאפשר לנו שלא להציע  "מוצר מדף" קבוע, אלא לתכנן את היום כולו ולהגיש את הסיפורים באופן המותאם לקהל ולדרישות סדר היום שנתפר במיוחד עם כל קבוצה מחדש.

גיא

גיא

גיא, צעיר הילדים שלנו, סיים את שירותו בצה"ל כקצין מודיעין וכעת הוא סטודנט בפקולטה לחקלאות. גיא עובד במשק עוד משנות ילדותו המוקדמת ולמעשה עם שחרורו מצה"ל הוא זה שמחזיק את עיקר נטל העבודה במשק. החיבור שלו לטבע ולאדמה ומחוייבותו לשמירה עליהם הפכו למצפן שלנו בתהליכי קבלת ההחלטות על דרכי הפעולה בגידול הזיתים.

אלי

אלי

אלי, אב המשפחה, עוסק בשגרה במקצועו כעורך דין ותיק ומוכר. נוסף על כך, אלי תורם רבות מזמנו לחיי הקהילה במושב שלנו ואף במועצה ורק לאחרונה סיים שירות מילואים פעיל של כארבעים שנים. לצד כל אלה, העיסוק בזיתים, נושא אליו נמשך עם חזרתנו למשק ונטיעת הכרם הראשון בשנת 1995, הפך להיות מרכז חייו ואבן שואבת ללמידה, להתמקצעות ובעיקר ליצירה ואהבה גדולה.

אלי וגיא מעבירים את ההרצאות המקצועיות בנושא שמן הזית וגידול הזיתים. אילנה מעבירה את ההרצאות השונות אודות סיפור המשק שלנו מזוויות שונות ועוסקת בהפקה בפועל של הביקורים בפלטפורמות השונות. גם את ילדינו הנוספים: הדסי ועידו (עם ילדיהם - הנכדים שלנו - פלג, יובל ואגם), יוני ומאיה עם בנם אביב, איילת ודור, תפגשו באירועים המרכזיים המתקיימים בבית הבד מעת לעת. אנו מאוד גאים בכך שכל הילדים שותפים של ממש. מייעצים, מלווים, מתייצבים לעבודה ככל הנדרש בעיקר בתקופת המסיק ועוסקים רבות בקידום השיווק של שמן הזית וחשיפתו לציבור הרחב.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה ולהיות חלק ממנה ליום אחד ולתמיד.

לסיכום, בצניעות נאמר כי המבקרים במסגרת הארגונים והקבוצות המגיעים אלינו מגיבים לחוויית הביקור בהתרגשות רבה. הסיפור שלנו פוגש אותם במקומות אישיים ובמקומות משותפים ואת ההשראה ממנו לוקחים המבקרים הלאה, כצידה לדרך.  אנו מזמינים אתכם לאפשר לנו לתפור עבורכם יום עיון המשלב חגיגת טעמים וריחות של עולם שמן הזית, סיפורים מעוררי השראה של היסטוריה וצמיחה אישית,  ועבודה אישית וקבוצתית בנושאים הרלוונטיים לארגון / לחברה / למקום העבודה. 

מובטחת לכם חוויה רב תחומית ובלתי נשכחת.

bottom of page