לאחר סיום עונת המסיק, בית הבד שלנו ממשיך להיות פעיל (בהתאם למגבלות הקורונה) - באמצעות אירועים מיוחדים ומהנים שאנו מארגנים: ערבי שירה, הרצאות, אירועים קולינריים ועוד! מוזמנים להתעדכן בלוח השנה על האירועים הקרובים. נשמח לראותכם!

אירועים קרובים:

תמונת חצי הכוס המלאה.jpg

שמחים להזמינכם לסדרת
מפגשי תרבות בימי שישי בבוקר
בבית הבד שלנו, אל מול כרמי הזיתים

מפגשי קולנוע, תיאטרון, ספרות, מחול, מוסיקה ואמנות פלסטית

ולכולם מכנה משותף ההופך אותם ל:

"סדרת חצי הכוס המלאה".

07/01/2022-11/03/2022

על הסדרה:

במהלך כשנתיים מאז פתחנו את מרכז המבקרים בבית הבד חלקנו איתכם את סיפור "חצי הכוס המלאה", אותו קיבלנו באהבה מאמא-סבתא מלכה גנץ ז"ל. בבסיסו של הסיפור נטועה איתן האמונה כי בכל מצב בחיים ניתנת לאדם זכות הבחירה לגבי אופן ההתמודדות עם המצב, קשה ומורכב ככל שיהיה.  אין מדובר בראיית עולם דרך "משקפיים ורודים" המייפים את המציאות, אלא בהתבוננות ישירה ואמיצה אל המצב לאשורו תוך קבלת החלטות אישיות על המשך הדרך. "קומי, מלכה'לה...." כך אמרה לעצמה, ובמילותיה אלו עיצבה את תפיסת עולמי ודרכי, מאז ולעולם.

כעת, מתוך רצון להוסיף ולהרבות באור, אנו שמחים להציג בפניכם את: "סדרת חצי הכוס המלאה". בסדרת מפגשי תרבות זו נתוודע לסיפורים אישיים של יוצרות ויוצרים מופלאים, אשר זכינו להכירם לאורך שנות עבודתי בתחום התרבות והחינוך. סיפוריהם עוצמתיים, מרגשים, ומעוררי השראה להמשך הדרך. כל מפגש לקוח מתחום אומנות אחר: תחום הקולנוע, התיאטרון, הספרות, המחול, המוסיקה והאומנות הפלסטית כך שמצפה לכולנו "סל תרבות", סדרה מגוונת מאד באווירה אינטימית ומשפחתית של בית הבד שלנו. אתם מוזמנים לעיין בהמשך בתוכנית המפורטת.

ששת המפגשים יתקיימו בימי שישי בבוקר:  7.1.22, 21.1.22, 4.2.22, 18.2.22, 25.2.22

ואחרון חביב: 11.3.21

לצפייה בעלון המידע המלא: